ПЛАН ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

3. ЈУН - 15. ЈУН  ШК. 2019 /2020. 

Ученици осмог разреда полажу три теста на завршном испиту:

  • српски језик,
  • математика и
  • комбиновани тест (историја, географија, биологија, физика и хемија),

те ће се припремна настава реализовати из наведених предмета у периоду од 3.јуна- 15.јуна према следећем распореду.

Полагањем завршног испита ученик стиче право на упис у средњу школу.

Сви ученици осмог разреда обавезни су да редовно похађају часове припремне наставе.

ТЕКЕРИШ

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Јованка Грујичић-Милер Уторак, четвртак, петак 3. јун-15. јун 10 часова
Математика Драган Јовановић Понедељак, среда, четвртак, петак 3.јун-15.јун 10 часова
Историја Весна Марјановић Понедељак, среда, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Биологија Немања Алексић Уторак, четвртак 3. јун-15. јун 4 часа
Географија Весна Марјановић Понедељак, среда, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Физика Драган Јовановић Четвртак, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Хемија Јелена Петровић Четвртак 3. јун-15. јун 4 часа

     

Бр. часа

Среда

03.06.

Четвртак

04.06.

Петак

05.06.

1. час

Математика

Хемија

Српски језик

2. час

Математика

Хемија

Српски језик

3. час

Историја

Српски језик

Историја

4.час

Географија

Српски језик

Географија

5. час

Физика

Биологија

Српски језик

6. час

Биологија

         

Бр. часа

Понедељак

08.06.

Уторак

09.06.

Среда

10.06.

Четвртак

11.06.

Петак

12.06.

1. час

Математика

Српски језик

Математика

Српски језик

Математика

2. час

Математика

Српски језик

Математика

Српски језик

Математика

3. час

Историја

Биологија

Историја

Математика

Физика

4.час

Географија

Биологија

Географија

Математика

5. час

Физика

Српски језик

Физика

Хемија

6. час

Хемија

 

ИО Д. БАДАЊА

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Слађана Осатовић Понедељак, уторак, среда, петак 3. јун-15. јун 10 часова
Математика Славољуб Перишић Понедељак, уторак, среда, петак 3. јун-15. јун 10 часова
Историја Рајко Рондовић Уторак, четвртак 3. јун-15. јун 4 часа
Биологија Братислава Добрић Уторак, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Географија Весна Марјановић Уторак, четвртак 3. јун-15. јун 4 часа
Физика Славољуб Перишић Среда, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Хемија Весна Давидовски Четвртак 3. јун-15. јун 4 часа

           

Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1. час Српски језик Географија Физика Хемија Математика
2. час Српски језик Историја Математика Хемија Физика
3. час Математика Историја Математика Историја Биологија
4. час Математика Биологија Српски језик Географија Математика
5. час   Биологија Српски језик Географија Српски језик
6. час   Српски језик     Српски језик

 

ИО Г. БАДАЊА

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Јелена Угринић Понедељак, уторак, среда, четвртак, петак 3. јун-15. јун 10 часова
Математика Зоран Крстић Понедељак, уторак, среда, четвртак, петак 3. јун-15. јун 10 часова
Историја Рајко Рондовић Понедељак, среда, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Биологија Милинко Пантић Четвртак 3. јун-15. јун 4 часа
Географија Рајко Рондовић Понедељак, среда, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Физика Иван Старчевић Понедељак, петак 3. јун-15. јун 4 часа
Хемија Весна Давидовски Среда 3. јун-15. јун 4 часа

    

Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1. час Српски језик Српски језик Географија Математика Српски језик
2. час Математика Српски језик Историја Математика Српски језик
3. час Историја Математика Хемија Српски језик Математика
4. час Географија Математика Хемија Биологија Географија
5. час Физика   Српски језик Биологија Историја
6. час Физика   Математика   Физика

Директор школе

Милан Пауновић 

 

 

Иди на врх