ПЛАН ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

9.JУН- 22. ЈУН    ШК. 2020/2021.

Ученици осмог разреда полажу три теста на завршном испиту:

  • српски језик,
  • математика и
  • комбиновани тест (историја, географија, биологија, физика и хемија),

те ће се припремна настава реализовати из наведених предмета у периоду од 9.јуна- 22.јунапрема следећем распореду.

Полагањем завршног испита ученик стиче право на упис у средњу школу.

Сви ученици осмог разреда обавезни су да редовно похађају часове припремне наставе.

ТЕКЕРИШ

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик и књижевност Слађана Осатовић Понедељак, уторак, среда, петак 9.јун-22.јун 10
Математика Милена Јаковљевић Антић Понедељак, уторак, четвртак, петак 9.јун-22.јун 10
Историја Весна Марјановић Понедељак, среда 9.јун-22.јун 4
Биологија Немања Алексић Уторак, четвртак 9.јун-22.јун 4
Географија Весна Марјановић Среда, петак 9.јун-22.јун 4
Физика Иван Старчевић Уторак, четвртак 9.јун-22.јун 4
Хемија Весна Давидовски Четвртак 9.јун-22.јун 4
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1. час Математика Физика   Физика Географија
2. час Историја Математика Српски језик и књижевност Математика Математика
3. час   Биологија Историја Математика  
4.час Српски језик и књижевност     Биологија Српски језик и књижевност
5. час Српски језик и књижевност Српски језик и књижевност Географија Хемија  
6. час       Хемија  

  

ИО Г. БАДАЊА

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик и књижевност Јелена Угринић Понедељак, среда, петак 9.јун-22.јун 10
Математика Зоран Крстић

Понедељак,

уторак, четвртак

9.јун-22.јун 10
Историја Рајко Рондовић Четвртак, петак 9.јун-22.јун 4
Биологија Братислава Добрић Четвртак 9.јун-22.јун 4
Географија Рајко Рондовић Среда, четвртак 9.јун-22.јун 4
Физика Иван Старчевић Понедељак, петак 9.јун-22.јун 4
Хемија Весна Давидовски Уторак 9.јун-22.јун 4
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1. час Физика Хемија   Биологија Српски језики књижевност
2. час Математика Хемија   Математика Физика
3. час Српски језики књижевност Математика Српски језики књижевност Биологија Историја
4. час Српски језики књижевност Математика Српски језики књижевност Математика  
5. час     Географија Историја  
6. час       Географија  
                 

                                                                                                                                                        

ИО ДОЊА БАДАЊА

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик и књижевност Јелена Угринић Уторак, четвртак 9.јун-22.јун 10
Математика Славољуб Перишић Понедељак, уторак, четвртак, петак 9.јун-22.јун 10
Историја Рајко Рондовић Понедељак, уторак 9.јун-22.јун 4
Биологија Братислава Добрић Петак 9.јун-22.јун 4
Географија Весна Марјановић Четвртак 9.јун-22.јун 4
Физика Славољуб Перишић Уторак, петак 9.јун-22.јун 4
Хемија Весна Давидовски Понедељак 9.јун-22.јун 4
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1. час Историја Историја   Математика Математика
2. час Хемија Српски језики књижевност   Географија  
3. час Математика Математика   Српски језики књижевност Физика
4. час Математика     Географија  
5. час Хемија Српски језики књижевност   Српски језики књижевност Биологија
6. час   Физика   Српски језики књижевност Биологија
                 

    

                                                                   Директор школе:

Јованка Грујичић-Милер

Иди на врх