Распоред пријема родитеља - отворена врата школе

шк. 2019/2020. година

Матична школа - Текериш

Име и презиме наставникаДанВреме
Јелена Васиљевић петак 8:30 - 9:15 
Јованка Грујичић-Милер  понедељак 8:30 - 9:15 
Драган Јовановић  среда 10:20 - 11:05
Мирјана Панић петак 

11:10 - 11:55 

Радоје Марковић  среда 8:30 - 9:15
Александар Ристановић понедељак  11:10 - 11:55 
Весна Марјановић  понедељак 10:25 - 11:05 
Александар Антонић четвртак 8:30 - 9:15 
Бранко Вилотић  петак 8:30 - 9:15 
Гордана Миладиновић  уторак 9:20 - 10:05
Иван Старчевић уторак 10:20 - 11:05 
Јелена Петровић  понедељак 10:20 - 11:55 
Немања Алексић четвртак 8:30 - 9:15 
Владан Ђукановић понедељак 13:15 - 14:00

 

Издвојено одељење - Доња Бадања

Име и презиме наставникаДанВреме
Драган Росић  четвртак 8:15 - 9:00 
Татијана Марковић уторак 9:05 - 9:50
Слађана Осатовић понедељак 11:00 - 12:00 
Славољуб Перишић  четвртак 10:00 - 11:00 
Мирјана Панић понедељак  8:15 - 9:00
Радоје Марковић  петак  10:55 - 11:40
Горан Арсић  петак 10:05 - 10:50
Весна Марјановић  уторак 10:05 - 10:50 
Рајко Рондовић  четвртак  10:50 - 11:40
Александар Антонић уторак  10:00 - 11:00 
Марија Бабић четвртак

9:05 - 9:50 

Иван Старчевић среда 13:00 - 13:30 
Владан Ђукановић  понедељак  7:30 - 8:15
Братислава Добрић  уторак 8:15 - 9:00 
Јелена Петровић  четвртак  9:00 - 10:00 
Гордана Миладиновић четвртак 8:15 - 9:00

 

Издвојено одељење - Горња Бадања

Име и презиме наставникаДанВреме
Милојка Митровић  среда 10:35 - 11:35 
Јелена Угринић среда 9:50 - 10:35
Зоран Крстић  уторак 9:50 - 10:35
Мирјана Панић уторак 8:50 - 9:35
Радоје Марковић  понедељак 8:50 - 9:35
Горан Арсић  уторак 9:50 - 10:35
Рајко Рондовић  среда  10:35 - 11:35
Александар Антонић петак 8:50 - 9:35
Бранко Вилотић  понедељак  10:35 - 11:35
Маја Мићић  среда 10:35 - 11:35
Братислава Добрић четвртак 11:30 - 12:00
Владан Ђукановић  уторак 8:00 - 8:45 
Милинко Пантић  четвртак  11:30 - 12:00
Јелена Петровић  среда  8:50 - 9:35 
Иван Старчевић понедељак 9:50 - 10:35

 

Издвојено одељење - Трбосиље

Име и презиме наставникаДанВреме
Оливера Панић среда 8:30 - 10:05 
Миланка Игњатовић среда 11:05 - 12:45
Александар Антонић понедељак 11:55 - 12:40 
Марија Бабић среда 10:05 - 11:05 

 

Издвојено одељење - Горња Сипуља

Име и презиме наставникаДанВреме
Бранка Миловановић  уторак 10:20 - 11:05
Александар Антонић уторак 9:50 - 10:20 

 

Издвојено одељење - Рибарица 

Име и презиме наставникаДанВреме
Драгица Секулић  уторак  9:20 - 10:05
Александар Антонић понедељак 10:20 - 11:05 
Марија Бабић  уторак  10:05 - 11:00 
Иди на врх