images/slideshow/slide1.jpg
images/slideshow/slide2.jpg
images/slideshow/slide3.jpg
images/slideshow/slide4.jpg
images/slideshow/slide5.jpg
images/slideshow/slide6.jpg
images/slideshow/slide7.jpg

yt

vodic

cer

ПЛАН ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ ШК. 2019/2020.

Ученици осмог разреда полажу три теста на завршном испиту:

  • српски језик,
  • математика и
  • комбиновани тест (историја, географија, биологија, физика и хемија),

те ће се припремна настава реализовати из наведених предмета током другог полугодишта према следећем распореду.

Полагањем завршног испита ученик стиче право на упис у средњу школу.

Сви ученици осмог разреда су обавезни да редовно похађају часове припремне наставе.

 

ТЕКЕРИШ

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Јованка Грујичић-Милер Понедељак друго полугодиште 15 часова
Математика Драган Јовановић Уторак друго полугодиште 15 часова
Историја Весна Марјановић Среда друго полугодиште 3 часа
Биологија Немања Алексић Уторак друго полугодиште 3 часа
Географија Весна Марјановић Среда друго полугодиште 3 часа
Физика Драган Јовановић Среда друго полугодиште 3 часа
Хемија Јелена Петровић Четвртак друго полугодиште 3 часа
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Претчас Српски језик  Биологија Математика  Географија
Хемија  
7. час  Физика  Физика  

 

ИО Д. БАДАЊА

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Слађана Осатовић Среда, петак друго полугодиште 15 часова
Математика Славољуб Перишић Четвртак, петак друго полугодиште 15 часова
Историја Рајко Рондовић Четвртак друго полугодиште 3 часа
Биологија Братислава Добрић Петак друго полугодиште 3 часа
Географија Весна Марјановић Четвртак друго полугодиште 3 часа
Физика Славољуб Перишић Четвртак друго полугодиште 3 часа
Хемија Весна Давидовски Четвртак друго полугодиште 3 часа
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Претчас    Историја, Географија, Хемија, Физика  
7. час     Српски језик  Математика Биологија, Математика, Српски језик

 

ИО Г. БАДАЊА

 

Наставни предмет Предметни наставник Време реализације Динамика реализације Укупан број часова
Српски језик Јелена Угринић Уторак друго полугодиште 15 часова
Математика Зоран Крстић Понедељак друго полугодиште 15 часова
Историја Рајко Рондовић Петак друго полугодиште 3 часа
Биологија Милинко Пантић Четвртак друго полугодиште 3 часа
Географија Рајко Рондовић Петак друго полугодиште 3 часа
Физика Иван Старчевић Петак друго полугодиште 3 часа
Хемија Весна Давидовски Среда друго полугодиште 3 часа
Бр. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Претчас  Математика Српски језик  
Географија, Физика
7. час   Хемија  Биологија Историја

Директор школе

Милан Пауновић

Ученици трећег и четвртог разреда ИО Доња Бадања и ученици првог, другог и четвртог разреда ИО Горња Сипуља, заједно са својим вероучитељем Александром Антонићем, израдили су пригодан пано на тему ,,Школска слава - Свети Сава". Циљ израде паноа јесте да ученици стекну шира знања везана за нашег првог српског архиепископа, учитеља Светитеља Саву, као и поводом прославе Савиндана.

1111  2222

33333 4444

IMG 20200114 102651 IMG 20200114 102729

IMG 20200121 101325

 

Рад у сменама и организација радног дана

Због великог школског простора школа ће и у школској 2019/2020. години радити у једној смени. Редовна настава ће почињати:

  • у Текеришу у 8 часова и 30 минута
  • у Доњој Бадањи у 8 часова и 15 минута
  • у Горњој Бадањи у 8 часова
  • у Трбосиљу у 8 часова и 30 минута
  • у Горњој Сипуљи у 8 часова и 30 минута
  • у Рибарици у 8 часова и 30 минута

zvono maticna

zvono badanja

zvono badanja g

zvono ostali

Распоред пријема родитеља - отворена врата школе

шк. 2019/2020. година

Матична школа - Текериш

Име и презиме наставникаДанВреме
Јелена Васиљевић петак 8:30 - 9:15 
Јованка Грујичић-Милер  понедељак 8:30 - 9:15 
Драган Јовановић  среда 10:20 - 11:05
Мирјана Панић петак 

11:10 - 11:55 

Радоје Марковић  среда 8:30 - 9:15
Александар Ристановић понедељак  11:10 - 11:55 
Весна Марјановић  понедељак 10:25 - 11:05 
Александар Антонић четвртак 8:30 - 9:15 
Бранко Вилотић  петак 8:30 - 9:15 
Гордана Миладиновић  уторак 9:20 - 10:05
Иван Старчевић уторак 10:20 - 11:05 
Јелена Петровић  понедељак 10:20 - 11:55 
Немања Алексић четвртак 8:30 - 9:15 
Владан Ђукановић понедељак 13:15 - 14:00

 

Издвојено одељење - Доња Бадања

Име и презиме наставникаДанВреме
Драган Росић  четвртак 8:15 - 9:00 
Татијана Марковић уторак 9:05 - 9:50
Слађана Осатовић понедељак 11:00 - 12:00 
Славољуб Перишић  четвртак 10:00 - 11:00 
Мирјана Панић понедељак  8:15 - 9:00
Радоје Марковић  петак  10:55 - 11:40
Горан Арсић  петак 10:05 - 10:50
Весна Марјановић  уторак 10:05 - 10:50 
Рајко Рондовић  четвртак  10:50 - 11:40
Александар Антонић уторак  10:00 - 11:00 
Марија Бабић четвртак

9:05 - 9:50 

Иван Старчевић среда 13:00 - 13:30 
Владан Ђукановић  понедељак  7:30 - 8:15
Братислава Добрић  уторак 8:15 - 9:00 
Јелена Петровић  четвртак  9:00 - 10:00 
Гордана Миладиновић четвртак 8:15 - 9:00

 

Издвојено одељење - Горња Бадања

Име и презиме наставникаДанВреме
Милојка Митровић  среда 10:35 - 11:35 
Јелена Угринић среда 9:50 - 10:35
Зоран Крстић  уторак 9:50 - 10:35
Мирјана Панић уторак 8:50 - 9:35
Радоје Марковић  понедељак 8:50 - 9:35
Горан Арсић  уторак 9:50 - 10:35
Рајко Рондовић  среда  10:35 - 11:35
Александар Антонић петак 8:50 - 9:35
Бранко Вилотић  понедељак  10:35 - 11:35
Маја Мићић  среда 10:35 - 11:35
Братислава Добрић четвртак 11:30 - 12:00
Владан Ђукановић  уторак 8:00 - 8:45 
Милинко Пантић  четвртак  11:30 - 12:00
Јелена Петровић  среда  8:50 - 9:35 
Иван Старчевић понедељак 9:50 - 10:35

 

Издвојено одељење - Трбосиље

Име и презиме наставникаДанВреме
Оливера Панић среда 8:30 - 10:05 
Миланка Игњатовић среда 11:05 - 12:45
Александар Антонић понедељак 11:55 - 12:40 
Марија Бабић среда 10:05 - 11:05 

 

Издвојено одељење - Горња Сипуља

Име и презиме наставникаДанВреме
Бранка Миловановић  уторак 10:20 - 11:05
Александар Антонић уторак 9:50 - 10:20 

 

Издвојено одељење - Рибарица 

Име и презиме наставникаДанВреме
Драгица Секулић  уторак  9:20 - 10:05
Александар Антонић понедељак 10:20 - 11:05 
Марија Бабић  уторак  10:05 - 11:00 

МАТИЧНА ШКОЛА

Дан Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Име и презиме наставника

Весна Марјановић

Јелена Петровић

Гордана Миладиновић

Јелена Васиљевић

Радоје Марковић

Драган Јовановић

Јованка Грујичић-Милер

Бранко Вилотић

Мирјана Панић

Александар Ристановић

 

ИО ДОЊА БАДАЊА

Дан Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Име и презиме наставника Слађана Осатовић Братислава Добрић Иван Старчевић Марија Бабић Славољуб Перишић

 

ИО ГОРЊА  БАДАЊА

Дан Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Име и презиме наставника Зоран Крстић Мирјана Панић Рајко Рондовић Јелена Угринић Иван Старчевић

 

 

Распоред писмених и контролних задатака за прво полугодиште школске 2019/2020. године.

Кликни овде за преузимање

Одељењска старешинства - млађи школски узраст 

РазредОдељењски старешина
I / II / III / IV  разред Текериш Јелена Васиљевић
I / II / IV разред ИО Г. Бадања Милојка Митровић
I разред ИО Д. Бадања Татијана Марковић
III / IV разред ИО Д. Бадања Драган Росић
II / IV разред ИО Рибарица Драгица Секулић
I / III разред ИО Трбосиље Миланка Игњатовић
IV разред ИО Трбосиље Оливера Панић
I / II / IV разред ИО Г. Сипуља Бранка Миловановић 

 

Одељењска старешинства - старији школски узраст 

РазредОдељењски старешина
V разред Текериш Весна Марјановић
VI разред Текериш Бранко Вилотић
VII разред Текериш Немања Алексић
VIII разред Текериш Јованка Грујичић-Милер
VI разред ИО Г. Бадања Братислава Добрић
VII разред ИО Г. Бадања Јелена Угринић
VIII разред ИО Г. Бадања Маја Мићић
VI разред ИО Д. Бадања Слађана Осатовић
VII разред ИО Д. Бадања Славољуб Перишић
VIII разред ИО Д. Бадања Мирјана Панић

Страна 1 од 2

Иди на врх